Toimus Keila JK International Football Tournament 2023

Uudised

Kommenteeri
Sel laupäeval toimus Keila JK-s põnev jalgpalliturniir, kus osalesid erinevad Ämari Lennubaasi NATO üksuste jalgpallimeeskonnad. Turniir tõi kokku mitmekesise rahvusvahelise osalejaskonna ning pakkus põnevat jalgpallielamust nii mängijatele kui ka pealtvaatajatele.

Turniiri korraldajaks oli Keila jalgpalliklubi, kes ka ise osaledes suutis võtta 7. meeskonna seas 4. koha. Osalema oli kutsutud mitme riigi sõjaväe jalgpallimeeskondi, sealhulgas Eesti, Ühendkuningriigi, Hispaania ja Ameerika Ühendriikide jalgpallihuvilised.

Võistlustules oli kokku 7 meeskonda, kes mängisid omavahel lühikese aja jooksul mitmeid põnevaid ja tasavägiseid kohtumisi. Turniiri suutis võita Hispaania A meeskond, 2. koha mängis välja Hispaania B tiim ning 3. tuli Ühendkuningriikide A meeskond.

Turniiri korraldajad ja osalejad väljendasid pärast turniiri lõppu rahulolu selle eduka läbiviimise üle. Nad tänasid Keila jalgpalliklubi suurepärase võistluskeskkonna eest ning väljendasid soovi tulevikus sarnaseid turniire korraldada.

See väike jalgpalliturniir Keila jalgpalliklubis tõestas taaskord jalgpalli võimet ühendada erinevaid rahvusi ja edendada rahvusvahelist sõprust. Loodame näha sarnaseid sündmusi tulevikus, mis toovad kokku erinevate riikide jalgpallifännid ning pakuvad võimalust nautida suurepärast jalgpallielamust.

Vt. galeriid allpool. 

Lisa kommentaar

Email again: